Szukaj w serwisie:

Rekomendacje

Ceremonia Pogrzebowa Śp.:
Treść rekomendacji:
Podpis:
Adres e-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. przez Zakład Pogrzebowy Memoria Waldemar Wójcik. Podpis i adres e-mail wyłącznie do wiadomości administratora strony.
 
ceremonia: Henryk Sawicki
2020-08-24
Jak coś robić, to robić dobrze, co niniejszym czynią. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo pod każdym względem przed, w trakcie i po pogrzebie. Wszystko ze spokojem i bez pośpiechu. Dziękuję Panu Stanisławowi i Waldemarowi Wójcikom. Szczerze polecam.
ceremonia: Marii
2020-05-06
Dzień dobry, zanim zdecydowaliśmy się zlecić pogrzeb naszej kochanej Marysi sprawdziliśmy ofertę wszystkich zakładów w Inowrocławiu. To w tym zakładzie jako jedynym znaleziono dla nas czas. Wszystko nam wytłumaczono i wyjaśniono. W pozostałych zakładach informacje zdawkowe i "nieprecyzyjne". Z całą pewnością polecamy zakład Memoria za uczciwość, poświęcony czas i godne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.
ceremonia:
2020-05-05
Hello. The company is run at the highest level. Professional organization. The only funeral home in Inowrocław that undertook to organize the service and transport of the body. With kind regards and words of appreciation. Family from the USA.
ceremonia: Jan K.
2020-03-09
Serdeczne podziękowanie na profesjonalizm, doradztwo i zaangażowanie. Dziękuję za to, że zorganizowany pogrzeb był perfekcyjnie przygotowany i zgodny z wszystkimi ustaleniami. Dziękuję za piękną oprawę ceremonii, a przede wszystkim brak pośpiechu i piękne kwiaty.
ceremonia: Moja kochana babcia Kazimiera Mila
2019-01-31
Z całego serca dziękuję firmie "Memoria" a przede wszystkim Panu Stanisławowi Wojcikowi. Obsługa na najwyższym poziomie a do tego podejście z sercem w tych trudnych dla rodziny chwilach-pomoc, zaangazowanie,wsparcie i otucha. Profesjonalizm w każdym calu.Uroczystosc pogrzebowa na najwyzszym poziomie w naszym mieście bez zbędnych dodatkowych kosztów. Serdeczne Bóg zapłać!
ceremonia: Romana Zurawskiego
2018-05-25
Chcialabym serdecznie i goraco podziekowac Zakladowi Pogrzebowemu Memoria i panu Wojcikowi za profesjonalne przeprowadzenie calego pogrzebu wraz z dodatkowymi uslugami. W tych trudnych chwilach moglismy liczyc na pelna pomoc i fachowe doractwo. Pozdrawiam i dziekuje w imieniu swoim i calej najblizszej rodziny.
ceremonia: Piotr Walkowiak
2018-05-17
Serdecznie dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu MEMORIA za profesjonalne i rzetelne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Obsługa na najwyższym poziomie, z największą dbałością o szczegóły, aby zapewnić godne pożegnanie Zmarłego i pomoc rodzinie w tych trudnych chwilach. Jeszcze raz dziękuję i polecam ZP MEMORIA.
ceremonia: Waldemar Zaremba 13.01.2018
2018-03-19
W tak trudnej chwili ,jak nagła śmierć biskiej osoby nie myślimy kompletnie o niczym.Tak właśnie zmarł mój TATA -nagle. I wtedy musimy zorganizować wszystko związane z pożegnaniem.Zakład Pogrzebowy "Memoria" Waldemar Wójcik mi w tym bardzo pomógł.W szczególności chciałabym podziękować Panu Stanisławowi -wspaniały,pomocny człowiek,zadbał o każdy szczegół ceremonii i nie tylko.Zrobił za mnie wszystko,od zabrania mojego taty po samą ceremonię i do teraz mi pomaga, mimo że minęły już ponad 2 miesiące z każdą sprawą mogę na niego liczyć. Panie Stanisławie jest Pan cudowny i bardzo Panu dziękuję.
ceremonia: Śp. Maria Maciejewska
2018-01-10
Śmierć bliskiej osoby jest niełatwym doświadczeniem, na które nigdy nie jesteśmy gotowi. Dlatego pragniemy aby nasza ostatnia wspólna droga przebyta była podczas godnej ceremonii pogrzebowej. I taką zapewnił nam Zakład Pogrzebowy Memoria Waldemar Wójcik. Składamy serdeczne podziękowania za trud włożony w załatwienie wszelkich formalności i kompleksowe przygotowanie ceremonii pogrzebowej z uprzednim spopieleniem. Nasze uznanie budzi również fakt ogromnego zaangażowania i dyspozycyjność mimo drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie dziękujemy Panu Stanisławowi-za pomoc, troskę, życzliwość i podejście z niezwykłą empatią. Swoją postawą udowadnia, że w tej Firmie pieniądze nie są najważniejsze. Najważniejszy jest wymiar ludzki i duchowy. Pracownicy wykazują się wielką kulturą osobistą, taktem i zrozumieniem. Dziękujemy i polecamy Zakład Pogrzebowy Memoria Waldemar Wójcik Wszystkim, którzy chcą godnie pożegnać Bliską Osobę. Córki Małgorzata i Barbara
ceremonia: Jana Kubiaka
2018-01-03
Wielkie podziękowania dla właściciela i pracowników Zakładu Pogrzebowego MEMORIA Waldemara Wójcika za profesjonalnie i kompleksowo przygotowaną ceremonię pogrzebową Jana Kubiaka w dniu 29 listopada 2017r. Spotkałyśmy się z wielkim zaangażowaniem, pomocą i empatią w tak trudnych dla nas chwilach. Wszystko było przygotowane z najdrobniejszymi szczegółami i detalami bez dodatkowych kosztów. Polecamy wszystkim firmę wykazującą się zrozumieniem i pomocną dłonią oraz niezwykłym taktem i powagą. Dziękujemy i polecamy!!!
ceremonia: Eugeniusza Zozula
2017-11-11
Serdecznie dziękuję zakładowi pogrzebowemu MEMORIA za przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego kochanego taty.Ceremonia pochowku i cala oprawa odprawiona zostala na najwyższym poziomie zadbano o najmniejszy szczegół.Profesjonalna,uprzejma i pełna zaufania firma Zaoferowała nam swa pomoc i doradztwo w tak trudnej dla nas chwili.Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim osobom które pomagały w przygotowaniu tej ceremonii.Corka Ilona ż mama i rodzinom
ceremonia: mamy Marii
2017-11-03
Rzetelna i profesjonalna obsługa. Osobiste zaangażowanie szefa. Pomoc w rozwiązywaniu wszelkich spraw.
ceremonia: Felicja Wabich
2017-10-21
Bardzo profesjonalna, uprzejma, pełna godności i zrozumienia obsługa pochówku mojej kochanej Cioci Felicji, która odeszła w Szczecinie. Zakład Pogrzebowy MEMORIA wyjątkowo starannie i uroczyście przygotował i przeprowadził ceremonię z jej piękną oprawą w kościele i na cmentarzu w Inowrocławiu, służąc nam pomocą w zakresie znacznie wykraczającym poza standardowe oczekiwania. Z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy element ceremonii i z wielkim szacunkiem zarówno dla osoby zmarłej jak i rodziny. Wszystkie ustalenia dokonywane jedynie poprzez kontakty telefoniczne zostały skrupulatnie zrealizowane, bez konieczności przyjazdu do Inowrocławia, co w tamtych trudnych, smutnych chwilach pozwoliło nam spokojnie zorganizować uroczystości ostatniego pożegnania Cioci najpierw w Szczecinie. Z głębi serca dziękujemy Panu Stanisławowi i Panu Waldemarowi za życzliwość i ogromne wsparcie, a Panu Stanisławowi przesyłam moje osobiste najcieplejsze wyrazy wdzięczności za serdeczność, wyjątkową przychylność, zaangażowanie i wszechstronną pomoc.
ceremonia: Felicja Wabich
2017-10-21
Bardzo profesjonalna, uprzejma, pełna godności i zrozumienia obsługa pochówku mojej kochanej Cioci Felicji, która odeszła w Szczecinie. Zakład Pogrzebowy Memoria wyjątkowo starannie i uroczyście przygotował ceremonię z jej piękną oprawą w kościele i na cmentarzu w Inowrocławiu, służąc nam pomocą w zakresie znacznie wykraczającym poza standardowe oczekiwania. Z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy element ceremonii i z wielkim szacunkiem zarówno dla osoby zmarłej jak i rodziny. Wszystkie ustalenia dokonywane jedynie poprzez kontakty telefoniczne zostały skrupulatnie zrealizowane, bez konieczności przyjazdu do Inowrocławia, co w tamtych trudnych chwilach pozwoliło nam spokojnie zorganizować uroczystości ostatniego pożegnania Cioci najpierw w Szczecinie. Z głębi serca dziękujemy Panu Stanisławowi i Panu Waldemarowi za życzliwość i ogromne wsparcie, a Panu Stanisławowi przesyłam moje osobiste najcieplejsze wyrazy wdzięczności za serdeczność, wyjątkową przychylność, zaangażowanie i wszechstronną pomoc.
ceremonia: Śp. Wanda Bekanowska
2017-10-04
Serdecznie dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu MEMORIA za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojej Babci. Już od pierwszego kontaktu mogłem liczyć na pomoc oraz fachowe doradztwo w zakresie wszystkich formalności. Sama ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona z niezwykłym taktem, godnością i powagą. Pracownicy firmy na każdym kroku wykazywali się ogromną wyrozumiałością, pełną dostępnością i wysoką kulturą osobistą. Polecam tę firmę osobom, które znajdą się w tak dla każdego trudnym momencie życia jakim jest śmierć bliskiej osoby.
ceremonia: Śp. Kazimierz Pilewski
2017-09-17
Serdecznie dziękujemy zakładowi "Memoria", zwłaszcza Panu Stanisławowi, który wykonuje swoją pracę z wielką empatią i wyczuciem. W tak ciężkich dla nas chwilach "Memoria" zadbała o to, aby ułatwić nam tak trudne zadanie, jakim jest pochówek najbliższej osoby. Wszystko odbyło się z szacunkiem i godnością. Dziękujemy całej firmie i polecamy wszystkim, którzy szukają firmy wykazującej się zrozumieniem i prawdziwą "pomocną dłonią", nie szukającej korzyści w czyimś nieszczęściu.
ceremonia: Józef Głazowski
2017-08-09
Bardzo dziękujemy zakładowi "Memoria" za przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej na najwyższym możliwym poziomie. Warto zaznaczyć iż ceremonia przebiegła bez zakłóceń a obsługa wykazała pełen profesjonalizm zwracając uwagę na wszystkie szczegóły i detale. Z czystym sumienie polecam zakład "Memoria" Waldemar Wójcik osobom które staną przed wyborem firmy na terenie Inowrocławia i okolic.
ceremonia: Bogusława Plucińska
2017-07-07
Pogrzeb to jedna z tych uroczystości, które samemu trudno zorganizować... Z wiadomych względów nikt nie ma głowy do załatwiania wszelkich spraw formalnych, kiedy w sercu sam smutek i żal... Firma „Memoria” zrobiła to za nas. W imieniu całej Rodziny, dziękujemy za wielką empatię i zaangażowanie w tych ciężkich dla nas dniach, kiedy musieliśmy pożegnać naszą Mamę, Babcię, wspaniałą Przyjaciółkę. Profesjonalnie, z wielkim zaangażowaniem i wyczuciem sprawiliście, że wszystko przebiegło spokojnie i z troską o najmniejszy szczegół. Dziękujemy!
ceremonia: .
2016-10-29
Dziękujemy serdecznie za profesjonalną obsługę. Zakład godny polecenia. Bardzo przystępna cena. Przykład dla innych !
ceremonia: Zdzisław Światowy
2015-11-16
W imieniu całej naszej Rodziny chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Waldemarowi Wójcikowi oraz pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Memoria" za zorganizowanie i przeprowadzenie dwudniowej ceremonii pogrzebowej naszego Dziadka. To były wyjątkowo trudne dla nas wszystkich dni ponieważ pierwszy raz przyszło nam pożegnać osobę z najbliższej rodziny. Naszą Głowę Rodziny! Firma od A do Z wykazała się pełnym profesjonalizmem, okazała wielki szacunek dla Osoby Zmarłej oraz jej rodziny, sama załatwia urzędowe formalności, co w tak trudnych chwilach jest dla rodziny ogromną pomocą. Cena usługi była dla nas zaskoczeniem, oczywiście pozytywnym! Pan Wójcik to wspaniały człowiek, niesamowicie spokojny, uczciwy, dyskretny, życzliwy, posiada wielkie serce. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni i z czystym sumieniem polecamy Zakład Pogrzebowy "Memoria"!!!
ceremonia: Eugeniusz Zygora
2015-10-04
Bardzo serdecznie dziękujemy ZP"MEMORIA" za przygotowanie i przeprowadzenie całej ceremonii pogrzebowej. Profesjonalna, godna i dyskretna obsługa , przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie - od samego początku do końca. Właściciele firmy oraz pracownicy, z wyczuciem i szacunkiem dla Zmarłego realizowali nasze prośby, często nawet robiąc więcej niż oczekiwaliśmy. Byli dyskretni ale bardzo pomocni w trudnym dla nas okresie. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, ogromny profesjonalizm, wrażliwość, zaangażowanie i bardzo wysoki poziom usługi. Gdybyśmy mieli raz jeszcze organizować podobną uroczystość, bez wątpienia ponownie skorzystalibyśmy z ZP "MEMORIA". Z całą odpowiedzialnością i przekonaniem polecamy firmę "MEMORIA" - wszystkim, którzy po śmierci Bliskich muszą skorzystać z usług firm pogrzebowych i zastanawiają się nad wyborem inowrocławskiej firmy.
ceremonia: Bogdana Kurp
2014-05-08
Chciałabym złożyć na ręcę pana Waldemara Wójcika dla całej firmy MEMORIA za profesjonalną i godną polecenia obsługę i oprawę ceremoni pogrzebowej naszego męża,ojca,teścia i dziadka.Zakład stanął na wysokości zadania tak ciężkich dla nas wszystkich chwilach.Wywiązał się ze wszystkiego znakomicie.Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i z cała odpowiedzialnością polecamy każdemu kto będzie potrzebował usługi firmy pogrzebowej.
ceremonia: Śp. Jadwiga Szytów
2014-02-22
Składam serdeczne podziękowanie firmie MEMORIA Waldemar Wójcik za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej mojej Kochanej Mamy.Profesjonalna, godna i na najwyższym poziomie obsługa. Korzystałem wcześniej z obsługi innej firmy, ale pozostawiała ona wiele do życzenia. MEMORIA jako jedyna stanęła na wysokości zadania. Wszystko przygotowane z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół i właśnie dlatego pragnę z całego serca podziekować za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Pełen profesjonalizm, ludzkie i życzliwe podejście. Cena całej obsługi najniższa sposród wszystkich firm pogrzebowych w Inowrocławiu.
ceremonia: MARIA MICHALSKA
2013-11-19
Kiedy umiera najważniejsza osoba w życiu to rozpacz wypełnia serce.Trudno jest wtedy troszczyć się o sprawy przyziemne.Zwróciliśmy się do Firmy Pogrzebowej MEMORIA aby przygotowała uroczystości pogrzebowe Naszej Ukochanej Mamy i Żony.Do tej pory jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu,życzliwości,uprzejmości,ogromnego zaangażowania i wysokiego poziomu usług.Przygotowaliście Państwo wspaniałą oprawę ceremonii.Za wszystko serdecznie dziękujemy i polecamy gorąco Firmę Pana Waldemara Wójcika.
ceremonia: AGATA JABS
2013-10-20
Firmie pogrzebowej Memoria, która w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca , życzliwości i pełen profesjonalizm oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej. Bóg zapłać
ceremonia: Idziego Sobocinskiego
2013-10-12
W imieniu mamy i całej najbliższej rodziny składam serdeczne podziękowanie za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie całej ceremonii pogrzebowej mojego taty.
ceremonia: ZENON RUSZTYK
2013-08-10
DWA Tygodnie temu przyszlo nam skorzystac z uslug zakładu pogrzebowego "MEMORIA" w Inowrocławiu,I musze powiedziec że spotkalismy sie z pelnym zrozumieniem,profesjonalnym,i pelnym szcunku podejsciem do klienta.Dzieki pomocy pracownikow zakladu,zarowno przygotowania do ceremoni pogrzebowej jak i sam pochowek przebiegl bez żadnych zastrzezen.Dodac trzeba takze ,iz dla pracownikow Zakladu Pogrzebowego "MEMORIA" pieniadze stanowia drugorzedna role-mimo niskiej ceny ktora zaplacilismy za uslugi-ich jakosc, a takze zangazowanie pracownikow-byly na wysokim poziomie.W imieniu rodziny i bliskich osob zmarlych skladamy serdeczne podziekowania za fachowa pomoc w tak trudnych dla nas dniach.Z czystym sumieniem mozemy polecic ich uslugi kazdemu,komu przyjdzie borykac sie ze smiercia najblizszych.
ceremonia: Zofia Polasik
2013-07-24
Usługa wykonana profesjonalnie i kompleksowo. Uważam Zakład Pogrzebowy Memoria za godny polecenia.
ceremonia: Zofia Sokołowska
2013-07-23
W imieniu całej rodziny składamy Serdeczne Podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego MEMORIA za piękną ceremonię w tak przykrej dla nas chwili,za załatwienie wszystkich formalności do których my nie mieliśmy głowy oraz za całą oprawę tej ceremonii.Wszystko odbyło się tak jakbyśmy sobie tego życzyli i co najważniejsze że wystarczył na to tylko zasiłek pogrzebowy. SERDECZNIE POLECAMY WSZYSTKIM FIRMĘ MEMORIA!!!
ceremonia: Jan Grzelak
2013-07-21
Jestem ogromnie wdzięczna, że w tak trudnej chwili, mogłam liczyć na wsparcie i profesjonalne przygotowanie oraz oprawę ceremonii pogrzebowej.
ceremonia: Ewa Wisniewska
2013-07-18
Firma Memoria jest bardzo pomocna w tak trudnych chwilach. Pomagają nie tylko w tym że sami załatwiają wszystkie formalności,doradzają rodzinie oraz pięknie przeprowadzają ceremonię pogrzebu.Wszystko jest dopracowane w 100%.Gorąco polecam wszystkim firmę Pana W.Wójcika
© 2011 memoria.net.pl. Zakład Pogrzebowy MEMORIA Waldemar Wójcik. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies".